Kim jest Beauty Consultant?

Kim jest Beauty Consultant?

Pod pojęciem „Beauty” kryje się bardzo wiele. To przede wszystkim dbanie o siebie na różnych płaszczyznach. Zadaniem beauty consultanta jest pomoc w tym. Droga do piękna nie zawsze bywa długa, ale często jest nieoczywista. Tajemnica pięknego i zdrowego wyglądu tkwi w indywidualnym i holistycznym podejściu oraz dużej wiedzy, której nie znajdzie się na internetowych forach. Jestem po to, by chronić przed błędami i osiągnąć cele. Największą satysfakcją jest dla mnie to, gdy osoby, którym pomagam z radością patrzą w lustro.

Jestem kosmetologiem i specjalizuję się w problemach skórnych. Skupiam się na konkretnym problemie i sposobach zniwelowania niedoskonałości. Jestem specjalistą technologii HI – TECH, kosmetyki estetycznej i terapii łączonych.

Wiem, jak ważne jest dobre samopoczucie, samoocena i wygląd, dlatego moje działanie jako beauty consultanta nie ogranicza się do skóry.

Współpracuję z najlepszymi specjalistami różnych dziedzin dbania o siebie. Moi klienci mają dostęp m.in. do najlepszych ekspertów medycyny estetycznej, podologii, kosmetyki tradycyjnej, fryzjerstwa, fizjoterapii czy sportu.